https://mma.pl/fame-mma-14-o-zwyciestwie-parke-w-rzymskiej-klatce-napisal-jeden-z-najwiekszych-portali-na-swiecie/

https://mma.pl/fame-mma-14-o-zwyciestwie-parke-w-rzymskiej-klatce-napisal-jeden-z-najwiekszych-portali-na-swiecie/

Piotr Szeliga znany jest z wielu kontrowersyjnych decyzji, jakie podjął w swoim życiu. Jedną z nich było starcie z Marcinem Wrzoskiem, które zakończyło się srogą porażką.

Freak Fighter wypowiedział się na temat swojej ostatniej walki, na co zareagował Norman ”Stormin” Parke. Były tymczasowy mistrz KSW poprosił swojego dawnego przeciwnika, aby ten trzymał się z dala od profesjonalnych zawodników MMA, ponieważ może mu się stać krzywda.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że popularny Stormin wkrótce zawita w Clout MMA o czym poinformował Artur Przybysz w jednym ze swoich podcastów, które możecie wysłuchać na YouTubie. Artur zauważył, że przedstawiciele Clout MMA pracują nad zestawieniem dwóch byłych zawodników UFC, Normana Parke z Salimem Touahrim.

Jesteś sztywny jak deska i nie masz siły po jednej rundzie. W każdy cios wkładasz pełną moc. Na amatorów być może to wystarczy, ale trzymaj się z dala od profesjonalistów, bo widzisz jak to się kończy. Mimo wszystko należy Ci się szacunek za podjęcie wyzwania i powodzenia w dalszej karierze!

Kim jest Norman Parke?

Norman Parke – północnoirlandzki zawodnik MMA. Były mistrz brytyjskiej organizacji Cage Contender w wadze lekkiej. Zwycięzca The Ultimate Fighter: The Smashes. Od 14 września 2019 do 10 lipca 2020 roku tymczasowy mistrz KSW w wadze lekkiej. Były zawodnik UFC, ACB, BAMMA, KSW, Fame MMA czy Prime Show MMA.

Na swoim koncie ma ponad 40 walk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *