Piotr Szeliga chce zakończyć trylogię z Marcinem Wrzoskiem

0
https://www.facebook.com/szeliaesthetics

https://www.facebook.com/szeliaesthetics

Podczas FAME MMA 19 doszło do drugiego starcia z udziałem Marcina Wrzoska z Piotrkiem Szeligą, które zakończyło się szybkim zwycięstwem zawodowca.

Freak fighter za pośrednictwem mediów społecznościowych wypowiedział się na temat porażki doznanej w starciu z ”Polish Zombie”. Jak wiecie pierwsze starcie pomiędzy tą dwójką zakończyło się zwycięstwem Szeligi, co przez wielu określone zostało jako łut szczęścia.

Już kilka dni minęło i powiem wam, że czuje się jakbym ważył z 50kg mniej, ładunek emocjonalny jaki wniosłem na plecach do tej walki był prze ogromny ale traktuje to jako kolejny „życiowy” trening dla mojej głowy hehe.
Chciałem serdecznie podziękować WAM kibicom za mega wsparcie!

I ludziom, którzy są przy mnie, na dobre i na złe, i tym, którzy wyciągnęli do mnie rękę jak było źle, ja wychodzę z założenia, że nic nie dzieje się bez powodu, wszystko w życiu ma swój cel a często w życiu dostrzegamy to dopiero po czasie.
@mirek_okninski Trenerze, dziękuje za wszystko i obiecuje, że nie zawiodę 👊.

@amadeusmmapromotions Dziękuje za wszystko 👊
A co do walki, dałem z siebie 100% które miałem na ten dzień, nie wystarczyło, Marcin tego dnia był lepszy i nie ulega to wątpliwości więc gratuluje mu dobrego występu, teraz jest 1:1 więc myśle, że Trylogii stanie się za dość i po kolejnej walce to moja ręka będzie w górze!

Tylko Jeszcze nie teraz, teraz trzeba odpocząć, wyciągnąć wnioski, wyleczyć to co trzeba wyleczyć i wrócić do ciężkiej pracy!
Czuje, że po tym wszystkim ogień wezbrał w moim serduchu i wiem, że to już połowa sukcesu👊.
Druga część tego sukcesu to ciężka praca, która mnie czeka!
Dziękuje jeszcze raz!
I wrócę! Ojjj wrócę !❤️‍🔥👊
Silniejszy niż kiedykolwiek!
I starszy o kolejny rok bo 3 dyszki stuknęły nawet nie wiem kiedy hehe
Z Fartem!
Pjona!

Piotr Szeliga wyraził zainteresowanie trzecią walką, która zakończy trylogię.

Marcin Wrzosek (ur. 14 października 1987 w Bydgoszczy) – polski zawodnik MMA wagi piórkowej oraz lekkiej. Były zawodnik organizacji PLMMA, KSW, FEN i Cage Warriors. W latach 2016–2017 międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *