Pojedynek Elon Musk vs Mark Zuckerberg nie odbędzie się w UFC?

1

FOT: Instagram Stylebender

Kilka dni po tym, jak prezydent UFC Dana White poinformował, że wciąż pracuje nad szczegółami walki Elona Muska z Markiem Zuckerbergiem, dyrektor generalny Tesli zaprzeczył takiemu obrotu spraw.

W piątek Musk napisał na Twitterze, że walka będzie nadzorowana przez indywidualne fundacje dwóch miliarderów. Dodał, że pojedynek będzie transmitowany na każdej z ich platform społecznościowych, X (dawniej Twitter) i Meta (Facebook). Multimilioner ogłosił, że ​​Koloseum w Rzymie jest brane pod uwagę jako potencjalna arena, w której walka miałaby się odbyć. Południowoafrykańczyk oznajmił, że premier i minister kultury Włoch wyrazili na to zgodę.

Nadal nie jest jasne, jak bardzo realne jest to zestawienie. Elon Musk niedawno przeszedł rezonans magnetyczny pleców i ujawnił, że planuje poddać się drobnemu zabiegowi chirurgicznemu, po którym odbędzie miesięczną rekonwalescencję. Jeśli tak się stanie to pojedynek dwóch najbardziej znanych miliarderów na świecie walczących ze sobą, prawdopodobnie przyciągnie uwagę całego świata. Dana White niedawno oszacował, że walka może przynieść nawet 1 miliard dolarów przychodów.

1 thought on “Pojedynek Elon Musk vs Mark Zuckerberg nie odbędzie się w UFC?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *