Szef UFC o trudzie wskazania pięciu najlepszych zawodników wszechczasów w organizacji

1

Dana White, czyli wieloletni szef największej federacji na Świecie – Ultimate Fighting Championship gościł w programie Hotboxin’ with Mike Tyson, autorskim programie stworzonym przez jednego z najpopularniejszych i najlepszych pięściarzy światowego boksu – Mike’a Tysona, który w swojej promiennej karierze bokserskiej stoczył słynną walkę z m.in. Andrzejem Gołotą. White został zapytany o wskazanie złotej piątki najlepszych wojowników w historii całego UFC z racji iż niedługo, największa organizacja będzie obchodzić 30. urodziny powstania, a mianowicie 12 listopada 1993 roku.

Barwny i zarazem kontrowersyjny włodarz UFC nie ukrywał, że jest to dość problematyczna sprawa, aby móc jednogłośnie wskazać pięciu najlepszych zawodników w federacji, bowiem każdy w historii Ultimate Fighting Championship miewał swoje lata świetności w danym etapie w swojej kariery i był na topie, zarówno w UFC, jak i w światowych rankingach. Z perspektywy kibiców i fanów UFC, jak i na ogół mieszanych sztuk walki, na przestrzeni lat, do dziś wiele osób zastanawia się, kto mógłby zostać zasłużenie umieszczony na złotej liście TOP 5 wśród światowej klasy zawodników w federacji White’a.

Prezes UFC w programie powiedział między innymi:

“Bardzo trudno jest dokonać wyboru, bo w czasie gdy ja tu jestem, czyli od 23 lat, było tylu fantastycznych zawodników. Musiałbym zacząć od Jona Jonesa. Musiałbym wskazać Rondę Rousey. Amandę Nunes, najlepszą zawodniczkę wszech czasów. Jest tak wiele osób, trudno wybrać piątkę.” 

CAŁY PROGRAM WRAZ Z OBECNOŚCIĄ MIKE’A TYSONA MOŻECIE OBEJRZEĆ TUTAJ PONIŻEJ:

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

1 thought on “Szef UFC o trudzie wskazania pięciu najlepszych zawodników wszechczasów w organizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *