Święto dla fanów walk typu freak show fight. Dziś rusza pierwsza gala Clout MMA. Kto walczy? Gdzie obejrzeć?

0

Clout MMA to nowo powstała i obecnie najmłodsza z federacji, promującej walki typu freak show fight z udziałem m.in. gwiazd ze świata internetu, jak i sportu . Organizacja ta, powstała w niedługim czasie po zawieszeniu działalności innej, wiodącej federacji z udziałem influencerów i celebrytów, a mianowicie High League ze względu na rzekome powiązania z Ramzanem Kadyrowem, po czym Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zamroziło środki z racji nałożonych sankcji na udziałowców spółki, którymi są obywatele Rosji pochodzenia czeczeńskiego. Ambasadorami federacji są znana influencerka oraz gwiazda federacji High League, Lexy Chaplin, a także były piłkarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn, Sławomir Peszko. Natomiast prezesem federacji jest Julita Joanna Górska, obecna żona Sławomira Bielskiego, czyli współwłaściciela High League. Projekt mieści swą siedzibę w Warszawie.

KTO WALCZY?

Wczoraj odbył się media trening oraz ceremonia ważenia transmitowana na żywo w serwisie YouTube przed eventem, w której poznaliśmy ostateczne szczegóły dzisiejszej gali. Już dziś, 5 sierpnia odbędzie się pierwsza gala spod szyldu Clout MMA. Wydarzenie odbędzie się na warszawskiej hali COS Torwar o godzinie 19:00. Niedawno przed galą w karcie walk Clout MMA nastąpiły spore roszady. Bowiem przed galą wypadły dwa nazwiska. Pierwszym z nich był Jarosław Sobonkiewicz, którego debiut w oktagonie był długo wyczekiwany. ”Ninja Jarek” wypadł z powodu aresztowania, które było związane z jego wyrokiem, który zapadł kilka lat temu. Na gali miał zmierzyć się z członkiem Strong Ekipy, Konradem Karwatem. Karwat miał już doświadczenie w sportach walki, dotąd stoczył w klatce trzy pojedynki, z czego dwa wygrał, a w jednym musiał uznać wyższość rywala. Wszystkie udało mu się stoczyć na High League. Nowym rywalem Karwata został aktor oraz były już announcer Prime Show MMA, Michał “Potężny Tłumacz” Waleszczyński-Lis, dla którego będzie to debiut w mieszanych sztukach walki.

Kolejnym zawodnikiem, który nie wejdzie do klatki na dzisiejszej gali jest znany z “ciętego języka” i popularny wśród obserwatorów freak fightów, Paweł Bomba, który miał skrzyżować rękawice z najstarszym z popularnych braci Pudzianowskich, Dominikiem, który na jednym z face to face tych zawodników, zaatakował Pawła z tzw. “główki”. Ponadto były już zawodnik High League, w którym stoczył wszystkie swoje trzy pojedynki w karierze, wygrywając tylko ze Ś.P. Mateuszem Murańskim na zasadach K-1 przez dyskwalifikację, a przegrywając z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem oraz Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem na zasadach MMA przez nokaut, ma większy konflikt z gwiazdą walki wieczoru tejże gali, czyli Marcinem “El Testosteronem” Najmanem, a o ich potencjalnym pojedynku na następnej gali mówi się już od dłuższego czasu. Panowie na różnych programach promujących galę, obrzucali się dość mocnymi wyzwiskami i nawet dochodziło między nimi do rękoczynów. Również jest skonfliktowany z Mariuszem “Super Mario” Sobczakiem, który na Clout MMA 1 zmierzy się z charakterystycznym i lubianym dziennikarzem, Kacprem “Ludwiczkiem” Bociańskim. Pojedynek ten, będzie walką otwierającą wydarzenie i będzie można obejrzeć go bezpłatnie na platformie Youtube wraz z pojedynkiem pomiędzy znanego ze sportowego trybu życia oraz youtubera, która posiada kanał “Podróże Wojownika” Piotrem Pająkiem, a Wojciechem “Rekordzistą” Sobierajskim w formule kick-boxingu. “Scarface” przed galą miał być jedną z największych gwiazd federacji oraz również gwiazdą tejże gali. Niestety, za byłym chłopakiem Zusje wydano list gończy przez Sąd Okręgowy w Elblągu i podobnie jak w przypadku Sobonkiewicza, zostanie aresztowany i trafi do więzienia. Na dzień przed galą, w zastępstwo za Bombę wszedł były piłkarz Lechii Gdańsk, a także Jagiellonii Białystok, Błażej Augustyn i to on podejmie Dominika Pudzianowskiego, czyli brata byłego strongmana wieloletniego ,zawodnika MMA i najsilniejszego człowieka na Świecie, Mariusza Pudzianowskiego oraz brata piosenkarza disco-polo i również zawodnika MMA, Krystiana.

Ponadto wczoraj w mediach społecznościowych Clout MMA ogłosiło dodatkową, trzynastą, lecz niedoszłą niedawno walkę na innym, piątym wydarzeniu konkurencyjnej organizacji, Prime Show MMA, która odbyła się 1 lipca tego roku, pomiędzy trenerem personalnym, Adrianem Ciosem, który ma już swoje występy w klatce w takich federacjach jak: MMA-VIP i wspomnianym wcześniej Prime Show MMA, a debiutantem Łukaszem “Magicalem Jr.” Malankowskim, a mianowicie bratem popularnego patostreamera Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego.

W Main Evencie premierowej gali wystąpi koronowany na pierwszej konferencji Clout MMA “Cesarz Polskich Freak fightów”, czyli wszystkim bardzo dobrze znany Marcin Najman. Popularny “El Testosteron” stanie w szranki z uznanym pięściarzem oraz byłym mistrzem IBO w kategorii półciężkiej i debiutującym w świecie freak fightów , Andrzejem Fonfarą. Pikanterii dodaje fakt, że Panowie nie darzą się zbytnio sympatią i już od dłuższego czasu mają ze sobą konflikt, który będzie wyjaśniony w oktagonie. Najman według kursów w zakładach bukmacherskich jest sporym underdogiem. Natomiast w Co-Main Evencie gali naprzeciw siebie staną były złoty medalista MŚ reprezentancji Polski w piłce siatkowej mężczyzn, Zbigniew Bartman, który podejmie walkę z charyzmatycznym oraz barwnym komentatorem i byłym piłkarzem reprezentacji Polski, Tomaszem Hajto.

Podczas eventu nie zabraknie również sportowego akcentu, ponieważ w walce na zasadach K-1 zmierzą się uznany kick-boxer i były już zawodnik KSW Tomasz Sarara , z dobrze znanym polskiej publiczności i fanom KSW, m.in. z trylogii z Michałem Materlą oraz walki z Mariuszem Pudzianowskim, Angolczyk Jay “Da Spyda Killa” Silva. Z racji, że jest to starcie na zasadach K-1, to faworytem bez zaskoczenia do wygrania walki według zakładów bukmacherskich jest właśnie Polak. Ciekawie zapowiada się również starcie na zasadach kick-boxingu pomiędzy zawodnikiem walk na gołe pięści, Denisem Labrygą a ojcem Denisa Załęckiego, 46- letnim Dawidem. Obaj zawodnicy mieli już zawalczyć na odwołanym wydarzeniu High League 7. Natomiast teraz mają szansę udowodnić sobie, kto z nich jest tak naprawdę lepszy na Clout MMA 1.

Ponadto na inauguracyjnej gali zmierzą się jeszcze, m.in. członkini Natsu World Paulina Hornik, Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak, będąca na fali popularności Nikola “Nikita” Alokin, która podejmie rękawice z “Najlepszą Polską Dziennikarką” Moniką Laskowską czy zobaczymy też twórcę popularnego kanału na YouTubie “ebe ebe”, Piotra “Lizaka” Lizakowskiego. Na gali dojdzie do trzynastu walk, w tym czterech walk na zasadach kick-boxingu, a pozostałych, dziewięć starć odbędzie się w formule MMA.

Premierowa gala Clout MMA, choć po wielkich zmianach w rozpisce, nadal dysponuje ciekawymi i widowiskowymi starciami, które już w tę sobotę będzie można obejrzeć z zapartym tchem. To będzie niezapomniane widowisko😎👀🥋🥊🔥 !

GDZIE OBEJRZEĆ?

Transmisja premierowej gali Clout MMA będzie w systemie PPV.

PEŁNA I OFICJALNA KARTA WALK CLOUT MMA 1:

Main Event: Andrzej “Polish Prince” Fonfara vs. Marcin “El Testosteron” Najman

Co-Main Event: Tomasz Hajto vs. Zbigniew Bartman
Tomasz Sarara vs. Jay “Da Spyda Killa” Silva (walka w K-1)
Denis Labryga vs. Dawid “Crazy” Załęcki (walka w K-1)
Adrian Cios vs. Łukasz “Magical Jr” Malankowski
Błażej Augustyn vs. Dominik Pudzianowski
Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka vs. Paulina Hornik (walka w K-1)
Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs. Cezary “Czarek Czaruje” Gołębiewski
Nikola “Nikita” Alokin vs. Monika “Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
Konrad Karwat vs. Michał “Potężny Tłumacz” Waleszczyński-Lis
Piotr “Lizak” Lizakowski vs. Dominik Skowyra
Piotr Pająk vs. Wojciech “Rekordzista” Sobierajski (walka w K-1)
Kacper “Ludwiczek” Bociański vs. Mariusz “Super Mario” Sobczak

ZOBACZ TEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *