UFC nie dla mistrza FEN – Co było powodem rezygnacji Piotra Kuberskiego z DWCS?

0

Jakiś czas temu pojawiła się informacja dotycząca mistrza federacji Fight Exclusive Night (FEN) Piotra Kuberskiego oraz jego angażu w DWCS.

Mistrz Fight Exclusive Night (FEN) w kategorii średniej, Piotr Kuberski stanie przed szansą na otrzymanie angażu w największej organizacji na świecie, jaką niewątpliwie jest UFC.

Artur Gwóźdź zarówno za pośrednictwem portali społecznościowych, jak i w programie Oktagon Live, który obejrzeć możecie na Kanale Sportowym, wyjawił, że Piotr Kuberski (12-1) stanie przed szansą na otrzymanie kontraktu w UFC.

Niestety 12 lipca mistrz federacji FEN opublikował wpis na Facebooku informując w nim, że z powodu kontuzji nie weźmie udziału w Dana White’s Contender Series.

Cześć!!
Niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości 😔
Z przykrością muszę oznajmić, iż nie wystąpię na DWCS 29.08.2023b.r ‼️
Niestety odnawiająca się kontuzja biodra, którą nabyłem podczas ostatnich przygotowań uniemożliwia mi przygotowanie się do tak ważnego wydarzenia. Skraca ona okres przygotowawczy, w momencie kiedy to byłem na okresie roztrenowania‼️ Będąc w tym miejscu, gdzie jestem nie mogę wziąć walki tylko po to, by pokazać się w oktagonie UFC. Jestem profesjonalistą a sama kontuzja nie pozwala przygotować się na 100% więc jestem zmuszony odpuścić😔
Jest to decyzja moja, sztabu szkoleniowego oraz managera. To była życiowa szansa walki z Brazylijczykiem .
Chcę podziękować organizacji @fightexclusivenight bo nie torowała mi drogi do Dana White’s Contender Series!
Chcę podziękować wszystkim kibicom, za tak wiele słów wsparcia!
Cieszę się, że jestem zauważany przez największą organizacje świta! Mogę tylko obiecać, że wrócę silniejszy, a gdy tylko nadarzy się okazja z pewnością z niej skorzystam!
Ze sportowymi pozdrowieniami Piotr „Qbear” Kuberski
fen #dwcs #dana #ufc #fight #resignation #sorry #sadness #qbearteam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *