Wacław Osiecki znany również jako Wac Toja za pośrednictwem social mediów poinformował o przykrej sytuacji, która miała miejsce z jego udziałem.

Do takowej doszło na jednej z plaż, w związku z czym freak fighter zdecydował się na wyznaczenie kwoty finansowej za jakiekolwiek informacje dotyczące osób, które dopuściły się tak haniebnego występku.

– Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Wczoraj tj. 12.07 około 5:00 zostałem pobity przy głównym wyjściu na plaże w Łebie. Z napastnikami w oddali były jakieś 4 dziewczyny i 1, lub 2 starsze kobiety i 1 starszy mężczyzna + na plaży było trochę osób. Jeden niższy jakieś +170 wzrostu i ok. 28 lat chudy blondyn, krótkie włosy, oczy niebieskie. Drugi wyższy +180 myślę, że około 30 lat, dość gruby, zarośnięty, oczy piwne, złoty łańcuszek z krzyżykiem. Obaj to mieszkańcy Łeby. Ten chudy miał zdaje się czerwoną czapkę New era, białą koszulkę z czerwonymi napisami i chyba bordowe spodenki 3/4. Najprawdopodobniej chwalą się swoim dokonaniem, więc jeśli ktoś słyszał cokolwiek proszę o informacje. Za wskazanie imion, nazwisk i dokładnego adresu zamieszkania przewidziana jest nagroda 1000 złotych. Pozdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *