Krzysztof Rozpara zdradził datę i miejsce kolejnej edycji gali FAME Friday Arena!

0

Foto: Radio Zet/YouTube (screen)

W rozmowie z Jakubem Kuligiem dla kanału Fan Sportu TV jeden ze właścicieli federacji Fame MMA – Krzysztof Rozpara zdradził, że druga edycja gali FAME Friday Arena odbędzie się 29 września w stolicy województwa zachodniopomorskiego chodzi konkretnie o Szczecin.

Jak wiadomo już w ten piątek odbędzie się pierwsza edycja FAME Friday Arena, która odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu, która może pomieścić 10 tysięcy widzów. Sama sprzedaż biletów na to wydarzenie było tak duże, że dwa tygodnie przed samą galą federacja ogłosiła na mediach społecznościowych, że mają już sold out, więc, ci którzy nie udało się zdobyć biletów, aby to wydarzenie zobaczyć na żywo, muszą pocieszyć się wykupieniem subskrypcji PPV.

Wracając jednak do gali Fame Friday Arena 2 miejscem wydarzeniem będzie hala Netto Arena, która została otwarta 1 sierpnia 2014 roku i może pomieścić 5403 kibiców. Co ciekawe w listopadzie 2022 roku na tym obiekcie swoje wydarzenie organizowało federacja Prime Show MMA, dla której była to wtedy czwarta jej edycja.

Sam Rozpara zdradził w wywiadzie z Jakubem Kuligiem, że Fame MMA zorganizuje jeszcze w tym roku gale 19 i 20 oraz dwie edycje Fame Friday Arena. Co do gali Fame MMA 20 to ona ma odbyć się w listopadzie w Arenie Gliwice i jak wiadomo, że to będzie jubileusz, to włodarze na pewno szykują coś specjalnego na to wydarzenie.

Źródło: Fan Sportu TV/YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *