Paris Platynov na temat swoich walk w freak-fightach. Odrzucał oferty za wielkie pieniądze?

0

Paris Platynov, a tak dokładnie Filip Kulon, jest w Internecie od dawna i większość osób, które interesują się streamingiem, lub po prostu siedzą w polskim YouTubie go znają.

Filip podczas jeden ze swoich transmisji zdradził, że dostał propozycję od federacji freak-fight na kwotę w granicach MILIONA ZŁOTYCH. Sam Paris Platynov, nie powiedział, która to dokładnie federacja, ale dzięki temu wiemy, że taka oferta się pojawiła. Znany streamer podczas swojej transmisji powiedział:

“Było kilka takich spotkań, propozycji i dostałem propozycję ponad miliona złotych za walkę plus jakieś tam Pay-per-view i inne rzeczy, więc mogłoby nawet dojść do 1,3mln, albo 1,5mln złotych. Zaczynały się te propozycje o wiele wcześniej od 700 tysięcy złotych, 500 tysięcy i tak dalej. Dostawałem takie propozycje i nie ukrywam, wracając do takiego spotkania rozmawiałem z moim przyjacielem Oskarem, z moją kobietą i miałem takie pytania, że to są jednak duże pieniądze, ale wtedy zrozumiałem kim na prawdę jestem i cieszę się z tego.”


Filip Kulon, przed swoją karierą w Internecie był bardzo zaangażowany w kulturystykę, co widać na jego starych zdjęciach i postach na Instagramie. Streamer przez całe życie miał kontakt ze sportem, ponieważ jak kiedyś mówił na bieżąco trenuje. Często również na jego relacjach możemy zobaczyć jak jeździ na rowerze oraz na YouTubie można znaleźć filmiki z jego treningów w sztukach walki. Do tego podczas jednej z gali FAME MMA został on wyzwany w octagonie przez debiutującego Daniela Majewskiego, który rzucił mu wyzwanie. Paris Platynov podczas swojej transmisji na żywo spokojnie i kulturalnie odrzucił ofertę rywala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *