Powstaje kolejna nowa organizacja freak-fightowa w Polsce!

0

Foto: flexmma_fp/Instagram

W ostatnich dwóch latach gale freak-fightowe organizowane między innymi przez Fame MMA czy High League cieszyły się dużym zainteresowaniem. Takim, że zaczęły pojawiać się nowe organizacje takie jak chociażby: Prime Show MMA, czy od niedawna Clout MMA. Teraz do tego grona dołączy nowa federacja o nazwie: Flex MMA.

Jak na razie wiadomo jedynie, że pierwsza edycja gali Flex MMA 1 ma odbyć się na początku października tego roku. Lokalizacje wydarzenie nie jeszcze znana, ale ma być jedno z największych miast w Polsce. Co do spraw organizacyjnych czyli ogłoszenia zawodników, oraz kto zarządzą tą federacją freak-fightową o tym mamy się dowiedzieć w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Trzeba powiedzieć, że w 2023 roku kibice freak-fightów nie mają prawo się nudzić. Na początku lipca w Wrocławiu odbyła się gala Prime Show MMA 5. 21 lipca w tym samym mieście odbędzie się inaguracja nowego przedsięwzięcia Fame MMA czyli Fame Friday Arena, a już 5 sierpnia w Hali Towar w Warszawie będzie zorganizowana gala Clout MMA 1. A we wrześniu ma odbyć się Fame MMA 19, i teraz do tego środowiska freak-fightowego dołączy Flex MMA, więc w najbliższych miesiącach będzie bardzo ciekawie się działo na rynku freak-fightów w Polsce.

Źródło: flexmma_fp/Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *